Hafałkowe Forum.

tutaj nawet dziewczyny mają siusiaki...


#1 2014-06-08 23:27:15

Hikaru

Nowy na forum.

Zarejestrowany: 2014-06-08
Posty: 8
Punktów :   

Hikaru-chan

Imię: Hikaru, ale można mówić Kuba. Albo na odwrót, już nie pamiętam.
Wiek: Niby 15 lat, ale wyglądam na jakieś 10. A umysłowo mam 3. I pół.
Skąd: Tomaszów Mazowiecki, wiocha (60tys. mieszkańców) w woj. łódzkim.
Interesuję się: Mango i Animu. Trochę rysuję i śpiewam, ale nie bardzo mi to wychodzi. Uczę się języków, to znaczy angielskiego i japońskiego *na razie próbuję ogarnąć hiraganę, dopiero zaczynam*. Robię zdjęcia jak mi się zachce. Najczęściej moim kotom albo roślinom. Chciałbym zostać fotografem, ale boję się o drogi sprzęt - wszystko mi leci z rąk. Chciałbym też zostać grafikiem i właśnie na taki profil pójdę do technikum. Nie mam gustu muzycznego ani filmowego. Lubię grać w Simsy, mam już kupioną czwartą część, tylko czekam do jesieni aż będzie premiera xD Uwielbiam ogólnie gry, ale mam słabego laptopa i brak kasy. Mam też Xboxa 360, ale gram tylko w gry na Kinect (bo są super!).
Notka: Mój ask: @hika4u. Enneagram: 4w5 (czy jestem już sad pale emo boy?). Do tego jeszcze dodam jedną ważną rzecz, którą powinien wiedzieć każdy - mam obsesję na punkcie bezpieczeństwa mojego komputera, zawsze sprawdzam 20 razy strony, których nie znam. Panicznie boję się wirusów na kompie. Zawsze mam zainstalowanego antywirusa (chociaż umiem się bez niego obyć, bo nie wchodzę na nieznane, niesprawdzone strony). Nawet na informatyce zainstalowałem takie dodatki do przeglądarki jak AdBlock czy WOT (nie umiem bez nich normalnie funkcjonować). XD
http://s2.ifotos.pl/img/fuckmejpg_eeexwan.jpg
Witam serdecznie wszystkich Hafałków :3

Ostatnio edytowany przez Hikaru (2014-06-08 23:28:08)


かわいい!

Offline

 

#2 2014-06-09 08:43:48

 Grimes_aka_Ahmed

Hafał the Kid.

Skąd: Międzyrzecz, karton #1
Zarejestrowany: 2014-06-08
Posty: 32
Punktów :   

Re: Hikaru-chan

Cześć Kuba, nie wyglądasz na 10 lat. Staruchu ;_;


daj mi te noc, łóżko i koc. I pianke.

Offline

 

#3 2014-06-09 13:16:19

Hikaru

Nowy na forum.

Zarejestrowany: 2014-06-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Hikaru-chan

Ta.. z dziecięcą twarzą i 150cm wzrostu niestety wyglądam na 10 lat xD Zdjęcie jest od boku, więc nie widać aż tak bardzo :P I nie jestem stary! Tylko legalny XD


かわいい!

Offline

 

#4 2014-06-09 16:23:02

 Vic

Nowy na forum.

Skąd: Nisko, Podkarpacie
Zarejestrowany: 2014-06-09
Posty: 16
Punktów :   
WWW

Re: Hikaru-chan

Masz fajne policzki. Puciałabym. ;w;
Też jestem eneagramową czwórką ze skrzydłem pięć. Robiłam test 3 razy, wyszło to samo. ;_;

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ps3forum.pun.pl www.rk-hh.pun.pl www.clansot.pun.pl www.rawa.pun.pl www.nickcave.pun.pl